Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Taşlıçay Belediye Başkanı Taşdemir 'den Açıklama
23 Ocak 2014 Perşembe Saat 01:57
Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir DP'ye geçtiğine dair Yapılan Haberlerin Asılsız olduğunu Basın Açıklaması ile Duyurdu.

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Demokrat Parti İl Başkanının açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Hakkında çıkan Demokrat Parti’den adaylık başvurusunda bulunuldu haberlerinin ardından parti binasında Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir ile beraber basın toplantısı düzenleyen Başkan Taşdemir,  başvurusunun olmadığını kamu oyuna açıkladı.

Belediye Başkanı İsmail Taşdedmir açıklamasında,” ismim kullanılarak bazı internet sitelerinde yer alan açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır.  Bu açıklamalar iyi niyetli de olsa farklı amacı da olsa şahsımla alakası bulunmamaktadır. İlçemizde aynı isim ve soy ismi taşıyan başka kişilerle alakalı olabilir ancak şahsımla alakası bulunmamaktadır” dedi.

 Ak Parti ilçe Başkanı İsmet Taşdemir de konuyla ilgili açıklamada bulundu. Taşdemir, “Belediye Başkanımız İsmail Taşdemir ile ilişkilendirilerek, kendisinin başka bir partiden aday olduğu yönünde bazı internet sitelerine yapılan açıklamalar ve yayınlanan haberler asılsız ve mesnetsizdir. Sayın İsmail Taşdemir, mevcut Belediye Başkanımız olmakla beraber 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde de aday adayımızdır. Ülke genelinde 17 Büyükşehre bağlı ilçelerin dışında genel merkezimiz tarafından açıklanan herhangi bir ilçe bulunmamaktadır. Bu nedenle bazı şahıslar tarafından yapılan açıklamalar tamamen sansasyonel olup gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.

Sorumlu Yayıncılık Gereği Ağrıhaber.com olarak Kamuoyuna duyurulur.

Bu yazı toplam 316 defa okundu.
Bu Yazıya Henuz Yorum Eklenmemistir.

İMKB VERİLERİ

GÜNDEMDEKİLER